Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

INVESTCOM

Telemetria, telematyka przemysłowa, monitoring GPS.

Investcom prowadzi działalność od 2001 roku. Jesteśmy firmą technologiczną. Zajmujemy się telemetrią i sprzedażą usług związanych z pobieraniem i przesyłaniem danych z wykorzystaniem modułów GPS i sieci GSM. W tej działalności wykorzystujemy elektronikę, którą samodzielnie opracowujemy i produkujemy. Do oferowanych rozwiązań tworzymy także oprogramowanie użytkowe.

Jesteśmy partnerem technologicznym wiodącego operatora sieci komórkowej – Orange.Działalność prowadzimy w min. w 2 obszarach.

Pod marką 3SAT dostarczamy i serwisujemy elektronikę dla branży transportowej do rejestrowania i przesyłania informacji z monitorowanych środków transportu. Wspieramy skuteczne zarządzanie flotą pojazdów w firmie transportowej.
Pod marką STLPro produkujemy elektronikę dla telemetrii przemysłowej. Samodzielnie opracowujemy i produkujemy urządzenia elektroniczne stosowane w: rozległej sieci ciepłowniczej, wod-kan., elektrycznej lub gazowej, w handlu i do automatycznej redystrybucji towarów. Opracowany przez nas System STL PRO przeznaczony jest do efektywnego zarządzania infrastrukturą urządzeń przemysłowych w oparciu o bezprzewodowo uzyskane dane z rozproszonej sieci pomiarowej. W 2012 zakończyliśmy wdrożenie systemu dla MPEC Olsztyn z blisko 1500 węzłami ciepłowniczymi.

Autorskie rozwiązania Investcom są innowacyjnymi produktami tworzonymi od podstaw zgodnie ze zidentyfikowanymi potrzebami przyszłego użytkownika.