Idź do treści strony
 • Ikona Kontakt

  Olsztyński Park Naukowo-
  Technologiczny

  ul. Władysława Trylińskiego 2
  10-683 Olsztyn
  tel. 89 612 05 00

AKTUALNOŚCI

Dlaczego powinieneś wybrać nas?

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Olsztyński Park Naukowo – Technologiczny (OPN-T) powstał w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Swoją działalność rozpoczął w listopadzie 2013 r.

SOFT-FUSION

Oprogramowanie internetowe

Tworzymy oprogramowanie w technologiach internetowych. Nasza oferta zawiera tworzenie systemów od podstaw, konserwację i rozbudowę istniejących rozwiązań oraz outsourcing zespołu programistów do klienta zewnętrznego. Zakres usług obejmuje:
• zarządzanie projektami informatycznymi (Prince2, Agile)
• analizę biznesową i projektowanie systemu informatycznego (UML, BPMN)
• programowanie części serwerowej (MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Node.js)
• programowanie części klienckiej (HTML, CSS, JS, React)
• tworzenie aplikacji mobilnych z użyciem technologii React Native

Oprogramowanie tworzone jest z użyciem najnowszych technologii oraz najlepszych praktyk inżynierii oprogramowania. Korzyścią z wykorzystania technologii internetowych jest niezależność od platformy sprzętowej – oprogramowanie działa na wszystkich komputerach i urządzeniach mobilnych. W trakcie pracy największy nacisk kładziemy na wysoką jakość oprogramowania – np. poprzez ciągłe automatyczne testowanie kodu. Na życzenie klienta projekt może być realizowany zgodnie z metodykami Prince2 oraz Agile - pozwala to na sprawne uczestnictwo firmy przy realizacji dużych, rozproszonych projektów.